Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Witamy na forum

Gothic single's Avatar
    Quote Originally Posted by xenonisbad View Post
    Zwracam tylko uwagę na fakt, że wszyscy się rzucili, moim zdaniem przedwcześnie. Nie wiem jaki masz z tym problem.
    Nikt się nie rzucał. Mówiłem już, że chodzi tylko o "zaklepanie" dobrego adresu.

Registered User Vrey's Avatar
    Quote Originally Posted by Matik7 View Post
    Wspaniałe wieści, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że w PB czy NG pracują Polacy. Miło
    W każdej większej firmie pracują Polacy Nawet w ekipie PB jest Polak.

Programmer Opk's Avatar
    Quote Originally Posted by Vrey View Post
    W każdej większej firmie pracują Polacy Nawet w ekipie PB jest Polak.
    Jenny pisała kiedyś na WOP, że nikt z ich ekipy nie zna polskiego. Więc raczej Polaka w PB nie ma.
    Opk fae Poland
    ==Polish ELEX Wikia==
    ==First ELEX encyclopedia==

Registered User
    Witam, mam kilka pytań od członków pewnej grupy na FB o ELEX.
    1. Czy wspominane myśliwce e będą interaktywne i będzie można nimi latać i walczyć?
    2. Możliwe będzie zbudowanie własnego egzoszkieletu? Czy te pancerze będą mogły mieć właściwości jak np. egzoszkielet Iron Mana?
    3. Strzelanie będzie bardziej podobne do modelu z Risenów, GTA czy The Order?
    4. Czy pomimo tego, że bohater będzie miał imie i historię to czy będzie możliwa opcja jakiegoś zmieniania wyglądu bohatera?

Registered User xenonisbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Gadzior View Post
    Witam, mam kilka pytań od członków pewnej grupy na FB o ELEX.
    1. Czy wspominane myśliwce e będą interaktywne i będzie można nimi latać i walczyć?
    2. Możliwe będzie zbudowanie własnego egzoszkieletu? Czy te pancerze będą mogły mieć właściwości jak np. egzoszkielet Iron Mana?
    3. Strzelanie będzie bardziej podobne do modelu z Risenów, GTA czy The Order?
    4. Czy pomimo tego, że bohater będzie miał imie i historię to czy będzie możliwa opcja jakiegoś zmieniania wyglądu bohatera?
    Chyba pomyliłeś tematy... ale mogę odpowiedzieć najbliżej tego, co PB by odpowiedziała, jak się tylko da.

1. Nie.
    2. Nie, ale "planujemy wiele fajnych rzeczy dla fanów egzoszkieletów"
    3. "Żadne z powyższych, gdyż chcemy aby gra była nowym doświadczeniem i z tego powodu wszystko robimy od nowa." (typowa ich gadka )
    4. Nie, akurat to jest logiczne. No chyba, że chodzi Ci o wpływ gildii i zażywania elex, to prawdopodobnie będzie miało wpływ na wygląd.

Registered User
    To są twoje odpowiedzi nie PB jak rozumiem. Po co miały by być myśliwce skoro nie byłyby interaktywne?

Registered User xenonisbad's Avatar
    Quote Originally Posted by taigamechodidong View Post
    Przedstawiciele Piranha Bytes i Nordic Games będą tu stałymi gośćmi.
    Gośmi? Jakby nie patrzeć to ich forum

Registered User Macrentofeth's Avatar
    Quote Originally Posted by xenonisbad View Post
    Gośmi? Jakby nie patrzeć to ich forum
    "Wdałeś się" w dyskusję z botem, który wkleił pierwsze zdanie drugiego akapitu Artura, by wypozycjonować jakąś chińską gierkę na Androida Niestety czujna administracja go nie zablokowała. Wracając do tematu, możliwe że Artur już nie pracuje w NG - można tak sądzić po dacie jego ostatnich odwiedzin widocznej na profilu - możemy się cieszyć, że przynajmniej zdążył zabiec pierwszy raz w historii o polskie forum

Registered User
    Odpowiem ci teraz, nie.