Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: Witamy na forum

Nordic Games

Exclamation Witamy na forum

Witajcie na oficjalnym forum poświęconym grze ELEX – nowemu projektowi Piranha Bytes i Nordic Games. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat gry, wymienicie się uwagami z twórcami, a także spotkacie innych graczy podzielających zainteresowanie tą nietuzinkową produkcją.

Przedstawiciele Piranha Bytes i Nordic Games będą tu stałymi gośćmi. Zadbają o to, byście byli informowani na bieżąco o samym projekcie, a także z chęcią zapoznają się z Waszymi opiniami.

Bardzo liczymy na to, że wspólnie z Wami uda nam się stworzyć niepowtarzalną społeczność.

Zapraszamy więc do pisania, komentowania, propagowania!

Pozdrawiamy
    ELEX Community Team

Gothic single's Avatar
    Dziękuję bardzo za utworzenie polskiego działu, polska społeczność fanów Piranha Bytes oraz Nordic Games jest naprawdę spora, fajnie jest podyskutować o swoich ulubionych grach w ojczystym języku.

Mam też nadzieję, że pracownicy Piranha Bytes i Nordic Games będą tu zaglądać, chociaż problemem może być bariera językowa.
    ELEX Wikia
    Pierwsza encyklopedia ELEX.

Registered User Vrey's Avatar
    No doczekałem się Dziękuje za pl forum

Nordic Games
    Quote Originally Posted by single View Post
    Dziękuję bardzo za utworzenie polskiego działu, polska społeczność fanów Piranha Bytes oraz Nordic Games jest naprawdę spora, fajnie jest podyskutować o swoich ulubionych grach w ojczystym języku.

Mam też nadzieję, że pracownicy Piranha Bytes i Nordic Games będą tu zaglądać, chociaż problemem może być bariera językowa.
    Też się cieszymy, że polscy fani będą mieli gdzie porozmawiać. To forum powstało właśnie po to, by skrócić dystans mięzy wydawcą/deweloperem a fanami. Co do bariery językowej, nie obawiałbym się tego problemu zanadto. Dość powiedzieć, że nasi są wszędzie, nawet w Nordikach. Jednym z nich jest niżej podpisany.

Pozdrawiam,
    Artur

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Jeśli dobrze wiem to nikt z PB nie zna naszego języka, ale jeśli ktoś im by coś czasem tłumaczył to było by świetnie
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Registered User DoneR's Avatar
    @NG_Artur

Jak wielki udział ma Nordic Games w cyklu produkcji Elex? Chodzi mi o to jak wielki wpływ ma wydawca nad Piranha Bytes? Zmierzam do tego, że "ostatni Gothic" (dla jasności -- trzecia część) w powszechnej opinii nie wyszła zbyt dobrze bo JoWood chciał wydać grę wcześniej niż była ona gotowa. Z uwagi na to to właśnie fani musieli "dokończyć" grę i doprowadzić jej do stanu używalności po kilku latach za pomocą Community Patcha. Nordic Games, jak rozumiem, przejął JoWood więc mam obawy, że tym razem może być podobnie. Z Risenami nie było tego problemu, ale wydawca też był całkiem inny.

By the way, z innej beczki -- jaka jest Twoja funkcja w Nordic Games i jak się załapałeś na tę robotę?

Gothic single's Avatar
    Quote Originally Posted by LoRdKwiateK View Post
    Jeśli dobrze wiem to nikt z PB nie zna naszego języka, ale jeśli ktoś im by coś czasem tłumaczył to było by świetnie
    Skoro Artur z Nordic Games jest jednym z nas to raczej nie ma potrzeby tłumaczyć, pewnie wie tyle samo co pracownicy Piranha Bytes.

I w sumie mam pytanie, czy mógłbyś Arturze stworzyć jakiś przypięty wątek na forum, gdzie moglibyśmy zadawać pytania po polsku do Was, tak jak jest na przykład na angielskim boardzie?
    ELEX Wikia

Registered User Laurealdin's Avatar
    Quote Originally Posted by NG_Artur View Post
    Też się cieszymy, że polscy fani będą mieli gdzie porozmawiać. To forum powstało właśnie po to, by skrócić dystans mięzy wydawcą/deweloperem a fanami. Co do bariery językowej, nie obawiałbym się tego problemu zanadto. Dość powiedzieć, że nasi są wszędzie, nawet w Nordikach. Jednym z nich jest niżej podpisany.

Pozdrawiam,
    Artur
    Świetna wiadomość, nie ma to jak mieć "swojego" człowieka w branży To naprawdę duży krok naprzód dla naszej polskiej społeczności związanej z grami Piranhy Bytes. Do tej pory musieliśmy korzystać z angielskiego działu, a teraz mamy własny i własnego community managera. Super

pozdrowienia!

Nordic Games
    Quote Originally Posted by DoneR View Post

Jak wielki udział ma Nordic Games w cyklu produkcji Elex? Chodzi mi o to jak wielki wpływ ma wydawca nad Piranha Bytes?
    By the way, z innej beczki -- jaka jest Twoja funkcja w Nordic Games i jak się załapałeś na tę robotę?
    Elex nie jest projektem narzuconym przez wydawcę. To gra, której zamysł zrodził się przede wszystkim w głowach ludzi z PB. Współuczestniczymy co prawda w tworzeniu gry, ale większość decyzji jest po stronie dewelopera. Zarówno PB jak i NG zależy na zrobieniu solidnego RPGa, który z jednej strony będzie oryginalny, a z drugiej zawierać będzie mechanizmy, które uczyniły serię Gothic wyjątkową.

Na pewno nie będziemy naciskać na wydanie nieukończonego projektu,, ale z drugiej strony realia rynkowe mało komu pozwalają na podejście "when done it's done". Mamy jednak sporo czasu, prace idą pełną parą, tak więc jesteśmy dobrej myśli. Niestety więcej szczegółów na razie podać nie mogę. Czekamy na Gamescom.

Co do mnie, jestem producentem w NG. Przy forum pomagam z dwóch powodów: po pierwsze dlatego, że potrafię posługiwać się piękną polską mową ojczystą , a po drugie dlatego, że chcemy poznać opinie najważniejszych odbiorców naszej gry z całego świata, a ignorowanie tak prężnej i doświadczonej społeczności jak polska byłoby wielkim niedopatrzeniem. Możecie być pewni, że Wasze sugestie trafią do deweloperów i pośrednio będziecie mieli wpływ na to, jak będzie wyglądała najnowsza produkcja Piranha Bytes i Nordic Games.

Programmer Opk's Avatar
    No to świetnie, Arturze
    Mam tylko jedno pytanie, otóż jak to będzie z zadawaniem pytań? Mamy je pisać na angielskim boardzie, czy zostanie utworzony w naszym dziale stosowny temat?
    Pozdrawiam
    Opk fae Poland
    ==Polish ELEX Wikia==
    ==First ELEX encyclopedia==

Registered User Matik7's Avatar
    Wspaniałe wieści, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że w PB czy NG pracują Polacy. Miło
    Polish ELEX Wikia
    First ELEX encyclopedia

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Miłe zaskoczenie że rodaków mamy wszędzie ; ) PS. ktoś wie kiedy rusza Elex info?
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Registered User xenonisbad's Avatar
    Quote Originally Posted by LoRdKwiateK View Post
    ktoś wie kiedy rusza Elex info?
    Spokojnie, o grze praktycznie niczego nie wiemy, więc póki co nie ma o czym pisać. Gra wyjdzie najwcześniej za półtora roku, a już widziałem 3 wikie o niej, oczywiście wszystkie puste. Zobaczymy co będzie na gamescome

Gothic single's Avatar
    Quote Originally Posted by xenonisbad View Post
    Spokojnie, o grze praktycznie niczego nie wiemy, więc póki co nie ma o czym pisać. Gra wyjdzie najwcześniej za półtora roku, a już widziałem 3 wikie o niej, oczywiście wszystkie puste. Zobaczymy co będzie na gamescome
    Wiem, że to nie miejsce na to, ale... ile razy można powtarzać, że dwie inne wiki o grze ELEX zostały przekierowane na tę pierwszą (i ich powstanie to po prostu nieporozumienie)? :/
    ELEX Wikia

Registered User xenonisbad's Avatar
    Quote Originally Posted by single View Post
    Wiem, że to nie miejsce na to, ale... ile razy można powtarzać, że dwie inne wiki o grze ELEX zostały przekierowane na tę pierwszą (i ich powstanie to po prostu nieporozumienie)? :/
    Zwracam tylko uwagę na fakt, że wszyscy się rzucili, moim zdaniem przedwcześnie. Nie wiem jaki masz z tym problem.