Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 45
    Registered User

Współpraca firm Nordic Games i CDP.pl

Witam serdecznie. Jednym z większych dystrybutorów gier w Polsce jest aktualnie CDP.pl (dawniej działali jako CD Projekt, ale teraz to oddzielne firmy). Chciałbym zapytać czy firma Nordic Games prowadziła rozmowy z CDP.pl na temat wydania gry ELEX w Polsce?
    Współpracowaliście np. przy wydaniu Arcania: Gothic 4 i Arcania: Upadek Setarrif. Gry były przetłumaczone w całości (polskie napisy + polski dubbing). Wiele gier, które wydawał wcześniej JoWooD były w całości po polsku (Gothic 2, Gothic 3).

W Polsce jest wielu fanów gier studia Piranha Bytes. Czy jest szansa na pełną polską wersję? (polskie napisy + polski dubbing)

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Według mnie to trochę za wcześnie na wyjawianie wydawcy w naszym kraju, aczkolwiek może to być Cenega lub CDP.
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Gothic single's Avatar
    W sumie to nie jestem przekonany czy chcę polskiego dubbingu. Jakość głosów w Arcanii w porównaniu z angielskim dubbingiem wypadała u nas słabo, więc wystarczyłyby mi tylko napisy.
    Chociaż, z drugiej strony, jeśli znów dubbingiem zbudują niepowtarzalny klimat (nie wyobrażam sobie grania w Gothic bez polskiego podkładu) to może wyjść ciekawie.

Registered User
    Mi w zupełności pasowało rozwiązanie z Risena i Risena 3 - polska wersja kinowa. Chociaż jeśli mielibyśmy dostać lokalizację na miarę Wiedźmina albo Gothica to jestem za.

Jeśli nie zatrudnią Nergala dla rozgłosu jak z Risen 2 a zrobią to jak w Gothicu to będzie dobrze. Niestety nie wiem czy mają w planach dubbing bo pewnie patrzą na sprzedaż ich gier u nas to może nie będzie to opłacalne.

Registered User
    Jak dla mnie absolutnym minimum jest zatrudnienie Boberka, Kopczyńskiego i Mikołajczyka. Te głosy towarzyszą Gothicowi od dawna i pojawiły się też w Risenie 2(chociaż co do Boberka to pewien nie jestem, pamiętam go głównie z roli Miltena i hodowcy owiec w Gothicu 2)

Gothic single's Avatar
    Quote Originally Posted by Sachees View Post
    Jak dla mnie absolutnym minimum jest zatrudnienie Boberka, Kopczyńskiego i Mikołajczyka. Te głosy towarzyszą Gothicowi od dawna i pojawiły się też w Risenie 2(chociaż co do Boberka to pewien nie jestem, pamiętam go głównie z roli Miltena i hodowcy owiec w Gothicu 2)
    http://www.filmweb.pl/person/Jaros%C...+Boberek-10172
    Jarosław Boberek dubbingował Kostucha w Risen 2: Mroczne Wody.

A kogo widzicie jako głos głównego bohatera? ;D

Gothic single's Avatar
    Quote Originally Posted by LoRdKwiateK View Post
    A kogo widzicie jako głos głównego bohatera? ;D
    Jest jeszcze za wcześnie żeby to oceniać. Nie wiemy nawet kim będzie bohater. Po Gamescomie pewnie będzie można to ocenić (a on dopiero za miesiąc, taa...).

Registered User Talvitch's Avatar
    Niby dubbing nie ma dużego znaczenia, ale przypomnijcie sobie tekst Ciphera z G2 "SKASUJĘ GNOJKA" czy słynne teksty Beziego rzucane do Kharima. Takiego dubbingu chcę ! Mam nadzieję że będzie polski dubbing i będzie on na poziomie - jeśli tak to gra na pewno na tym zyska w moim odczuciu

Quote Originally Posted by single View Post
    Jest jeszcze za wcześnie żeby to oceniać. Nie wiemy nawet kim będzie bohater. Po Gamescomie pewnie będzie można to ocenić (a on dopiero za miesiąc, taa...).
    Wątpie że na Gamescom PB opowie wszystko o bohaterze, raczej nie dowiemy się o nim wszystkiego zanim zagramy w grę... A pewne typy można mieć ; )

Registered User

Dubbing

Dołączam się do pytania odnośnie dubbingu w ELEX. Risen 1 jest idealnym przykładem świetnej gry ale gdyby dodali tam jeszcze polski dubbing myślę że dałoby to grze jeszcze więcej tego głębokiego klimatu.

Registered User
    Jeśli chcieliby zrobić obowiązkowo klimat blizszy gothicowi.. To musi byc pl dubbing ;p
    W Arcani byl on beznadziejny.. Dokladnie to 70... Trzymam kciuki za nowy projekt

Moderator wedkarski's Avatar
    Quote Originally Posted by LoRdKwiateK View Post
    Wątpie że na Gamescom PB opowie wszystko o bohaterze, raczej nie dowiemy się o nim wszystkiego zanim zagramy w grę... A pewne typy można mieć ; )
    Pewnie, że nie należy się spodziewać nie wiadomo jakich informacji od razu, przecież do premiery jest 18 miesięcy, trzeba to jakoś rozłożyć w czasie. Niemniej jednak moglibyśmy poznać jakieś bardzo ogólne informacje o tej postaci, bo z tego co wiem, będzie miała o wiele bardziej rozbudowaną historię niż wszyscy Bezimienni z poprzednich gier Piranha Bytes. Co też mnie trochę martwi, bo tajemniczość Bezimiennego z Gothika budowała w pewien sposób mroczny klimat gry.

Registered User Vrey's Avatar
    Ja natomiast lubię utożsamiać się z głównym bohaterem. Od każdej gry w którą gram wymagam świetnie rozbudowanej fabuły oraz soundtracku. Dubbing to świetna sprawa, ale tylko wtedy gdy jest dopracowany. Dlatego mam nadzieje że Elex spełni moje oczekiwania. A jak nie to wiem gdzie was szukać
    Last edited by Vrey; 08-07-2015 at 01:45.

Tags for this Thread