Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Results 1 to 14 of 14

Thread: Angryjoeshow

Registered User Vrey's Avatar

Angryjoeshow

Za Witchera 3 dał 10/10, Risen 3 epic fail? Typowy amerykaniec Ciekawe jak będzie z elex.
    Bawi mnie to że ten "znawca" jedzie po Piraniach tylko dlatego że hud i mechanika całej gry została zrobiona pod europejczyków.
    Nawet dostał minimape i nic. Zdania nie zmienia bo tak!

Wspomniany materiał:

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Dziwisz się? Pamiętam jak gracze z Ameryki polubili trochę Arcanie, nie ze względu na grafika a prze to że potwory bez względu na poziom trudności atakują tak samo tylko poziom ich hp i siła wzrasta a że wystarczyło zadać cios i unik zrobić i tak non stop aż potwór nie padł...
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Programmer Opk's Avatar
    Chociaż Angry Joe na pewno dużo zrobił dla promocji naszego polskiego Wiedźmina (co bardzo mi sie podoba), to naprawdę nienawidzę jego amerykańskiego podejścia do europejskich RPG. Rozumiem - subiektywizm, ale cios i odskok nie jest wcale trudniejsze od cios, parada, cios, parada, kontratak.
    Gdzieś przeczytałem, że Joe mówił o Gothikach jako o grach kultowych (chociaż w nie nie grał), a Riseny mieszał z błotem. Ktoś kojarzy?
    Opk fae Poland
    ==Polish ELEX Wikia==
    ==First ELEX encyclopedia==

Registered User
    Niee no, ten filmik jest żałosny. On od początku do tego podchodził z takim podejściem, że gra słaba itd. To nic dziwnego, że mu się nie podobało.

Quote Originally Posted by Opk View Post
    Chociaż Angry Joe na pewno dużo zrobił dla promocji naszego polskiego Wiedźmina (co bardzo mi sie podoba), to naprawdę nienawidzę jego amerykańskiego podejścia do europejskich RPG. Rozumiem - subiektywizm, ale cios i odskok nie jest wcale trudniejsze od cios, parada, cios, parada, kontratak.
    Gdzieś przeczytałem, że Joe mówił o Gothikach jako o grach kultowych (chociaż w nie nie grał), a Riseny mieszał z błotem. Ktoś kojarzy?
    Trzeba poszukać wypowiedzi w internecie, bo mi też obiło się o uszy Ale jak to jest że Gothic dla niego jest kultowy a nie grał Brak logiki.

Programmer Opk's Avatar
    Quote Originally Posted by Vrey View Post
    Trzeba poszukać wypowiedzi w internecie, bo mi też obiło się o uszy Ale jak to jest że Gothic dla niego jest kultowy a nie grał Brak logiki.
    Spotkałem się z wypowiedzią, że nazwał Gothiki kultowe dlatego, że wszyscy, którzy grali i polubili je, tak właśnie je nazywali. A on pewnie słyszał takie opinie i powtarzał je na materiałach z Risena. Ale nie jestem pewien czy to prawda :P
    Opk fae Poland
    ==Polish ELEX Wikia==
    ==First ELEX encyclopedia==

Gothic single's Avatar
    Opinią amerykanów nie powinno się przejmować, tak jak to robiono kiedyś. Szkoda tylko, że teraz gry są nieudolnie robione pod nich, przez co cierpią gracze z Europy.

Registered User xenonisbad's Avatar
    Mimo wszystko Wiedźmin 3 jest świetną grą, która podoba się zarówno w USA jak i w europie. Mam szczerą nadzieję, że podobnie będzie z Elex.

Quote Originally Posted by xenonisbad View Post
    Mimo wszystko Wiedźmin 3 jest świetną grą, która podoba się zarówno w USA jak i w europie. Mam szczerą nadzieję, że podobnie będzie z Elex.
    To się okaże po pierwszej prezentacji

Quote Originally Posted by Vrey View Post
    To się okaże po pierwszej prezentacji
    Raczej w okolicach premiery.

Moderator wedkarski's Avatar
    Quote Originally Posted by LoRdKwiateK View Post
    Dziwisz się? Pamiętam jak gracze z Ameryki polubili trochę Arcanie, nie ze względu na grafika a prze to że potwory bez względu na poziom trudności atakują tak samo tylko poziom ich hp i siła wzrasta a że wystarczyło zadać cios i unik zrobić i tak non stop aż potwór nie padł...
    Mnie tam, szczerze mówiąc, system walki w Arcanii aż tak bardzo nie zraził. Był dość widowiskowy, biorąc pod uwagę choćby przewroty i kolejne umiejętności możliwe do zdobycia w trakcie gry. Mimo wszystko wolę jednak, żeby gra wymagała ode mnie strategicznego myślenia i starannego zadawania wszystkich ciosów. Najbardziej spodobało mi się to w Gothic II.

Quote Originally Posted by wedkarski View Post
    Mnie tam, szczerze mówiąc, system walki w Arcanii aż tak bardzo nie zraził. Był dość widowiskowy, biorąc pod uwagę choćby przewroty i kolejne umiejętności możliwe do zdobycia w trakcie gry. Mimo wszystko wolę jednak, żeby gra wymagała ode mnie strategicznego myślenia i starannego zadawania wszystkich ciosów. Najbardziej spodobało mi się to w Gothic II.
    A ja pamietam jak chyba z gry-online pokazywali banalność walki z golemem. Jak widać na tym video możemy zobaczyć że golem uderza non stop tak samo, wystarczy zrobic unik, ba! Wystarczy odejść spokojnie od niego... Poziom trudności nie zmienia nic w tym jak on atakuje lecz zwiększa jego siłe i hp a po co mu siła jak każdy atak jest prszez nas unikany....

Mała ilość ataków golema to nie jest taki problem, bardziej mnie uderza możliwość zrobienia nieprzerwanego combo z identycznych ataków, tak jak zaprezentowano pod koniec filmiku, który udostępniłeś. Click, click, click, click... W grach od PB to przynajmniej trzeba kliknąć w odpowiednim momencie, a nie naparzać jeden przycisk w kółko.

Chociaż przypomina mi to wilki w premierowej wersji Gothic 3, które szybciej potrafiły wyprowadzić kolejny atak niż Bezimienny przestać jęczeć z bólu. Taki jeden wilk potrafił zabić w ten sposób Bezimiennego na każdym etapie gry.

To nie chodzi o ilość ataku bo to jest po prostu słabe... A wilki z Gothic 3 to było coś hah, ostatnio kupiłem nowego kompa to może na i5 i 290 podziała jak należy ;D