Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: Klimat

Registered User Laurealdin's Avatar
    W którejś z odpowiedzi Jenny napisała, że osady będą większe niż w Risen 3, ale nie będą tak duże jak np. miasto Khorinis.

Registered User xenonisbad's Avatar
    Dokładniej to powiedziała, że sami będziemy mogli ocenić, czy są dla nas wystarczająco duże.

Registered User
    No cóż, jeśli ma być ich, tak załóżmy, z 7-8 albo i więcej to moim zdaniem jest to idealny rozmiar osady, bo Khorinis byłoby trochę za duże, gdyby na wyspie byłoby inne miasto.

Registered User sebogothic's Avatar
    Większe niż w Risen 3 mówi niewiele, bo tam nie było miast z prawdziwego zdarzenia tylko pojedyncze domki oraz siedziby gildii.

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Jeżeli miasta będą wielkości odpowiadające siedziby frakcji z Risen 3 a nie np. domków rybackich na Calador to będzie dobrze.
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Trochę szkoda, że Khorinis z G2 to szczyt możliwości PB...

Registered User
    Miasta nie muszą być duże, ale ważne żeby zawsze było w nich coś do roboty, tak jak w Khorinis. W Gothic III strasznie mnie denerwowało, że po wykonaniu wszystkich zadań w mieście nie miałeś już po co do niego wracać, a chciało się jeszcze trochę posiedzieć np. w Faring.
    Ogólnie to najlepiej by było gdyby miasta były wielkością zbliżone do obozów z Gothic I, ale żeby było w nich widać, że obywatele mają swoje życie i żeby był sens do nich wracać na każdym etapie gry.
    Co do liczby miast myślę, że w grze nie powinno być ich za dużo - tak około 5 by wystarczyło.

Nie porównuj Wiedźmina do Gothica,Risena czy ELEX, to różne gry. Wiedźmin ma taki budżet i taki zespół przy którym PB wygląda dość słabo lecz jeśli mam wypowiedzieć swoje zdanie to według mnie, Gothic i Risen są lepsze niż W1 i W2 a w trójkę nie grałem, czekam na sprzęt.

Nic nie porównuję, ot tak wrzuciłem filmik by pokazać jak może wyglądać miasto w erpegu A.D. 2015. I nie oczekuję takich miast jak w Wiedźminie 3, a zaledwie nieco większych od Khorinis. Poza tym zauważyłem też, że w Risenach stosunkowo mało jest postaci bez imienia, którym zadaniem jest zaludniać osady. W Gothicach było ich sporo a w R3 w którego gram te z imieniem stanowią przewagę. Dochodzi też do śmiesznych sytuacji gdy prawie każda postać w grze jest powiązana z questem, jest handlarzem czy nauczycielem.

Ponieważ seria Risen rządzi się swoimi prawami, gram właśnie w R1 i widzę jaki przeskok był z R1 do R3, potem doszli do wniosku że idą w pirackie klimaty i widocznie też doszli do wniosku że więcej miast jest na kontynencie a na wyspach są tylko porty itp. Miasta mogą być nawet mniejsze niż Khorinis ale fajnie urządzone mogą na prawdę spoko wyglądać. Risen też jest robiony w szybkiem tempie, widać że ELEX będzie duży i długo robiony a nie jak R3.

Tags for this Thread