Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Results 1 to 3 of 3
    Registered User

Pytanie o receptury.

Otóż mam pewien problem. Jestem już w 3 rozdziale a w moim ekwipunku walają się receptury na jedzenie i mikstury które zdobywałem jeszcze od początku gry.
    Jest tego bardzo dużo.
    I teraz mam takie pytanie. Czy jeśli sprzedam te receptury to będę mógł dalej tworzyć rzeczy w nich opisane? Czy można je robić tylko posiadając recepturę?

Registered User xenonisbad's Avatar
    Można je tworzyć tylko posiadając na nie recepturę, ale najpewniej masz wiele identycznych receptur. Uważaj jednak przy sprzedawaniu, bo wiele przedmiotów ma kilka różnych receptur dających ten sam efekt, ale wymagających innych składników. Identyczne receptury są grupowane w ekwipunki (jak każdy inny przedmiot), także sprzedając receptury nie kieruj się tylko ich nazwami.

Możesz tez sprzedać receptury i mikstury, które są Ci zbędne. Jeżeli nie dołączyłeś do Berserków, to mikstury many i receptury na nie są Ci kompletnie zbędne, ale jeżeli do Berserków dołączyłeś, to nie potrzebujesz odpowiedników dla Kleryków i Banitów. Jeżeli masz też zamiar unikać mikstur opartych na Elexie, też możesz sprzedać zarówno receptury na nie jak i same mikstury. No i nie widzę przeszkód, żebyś sprzedawał receptury na elementy rynsztunku, które masz 100% pewności, że nie będą wykorzystane, bo masz coś definitywnie lepszego albo już posiadasz identyczny przedmiot.

Pytanie tylko czemu chcesz sprzedawać receptury, przecież nie zajmują one miejsca w ekwipunku.

Registered User
    Quote Originally Posted by xenonisbad View Post

Pytanie tylko czemu chcesz sprzedawać receptury, przecież nie zajmują one miejsca w ekwipunku.
    Potrzebuje pieniędzy na zbroję.

Dzięki wielkie za pomoc