Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 43 of 43 FirstFirst ... 33414243
Results 631 to 638 of 638
    Registered User Dark Fenix's Avatar
    Podobają mi się wypowiedzi na forum gry-online.
    Szkoda, że recenzanci ktrzy biorą sie za Elex, nie są fanami Gothic i Risen. To duży minus. Bowiem takie gry nie są po prostu dla każdego. To tak jakbym ja miał osobiście zrecenzjować Dark SOuls (ktry mnie nudzi) albo powiedzmy The SIMS. Ja rozumiem obiektywizm, ale mimo tego - gdyby recenzję na GOLu napisał ktoś kto chociaż lubi Gothica i bardzo mu się podobał to z całą pewnoscią by lepiej ocenił grę i nie pisał niepotrzebny rzeczy w minusach jak teleporter
    oraz
    Właśnie. To, że Dark Souls 2 recenzował Hed to nikogo nie obruszyło, mimo że to ogromny fan serii. Serii, ktra według mnie jest nudna i niczym się nie rżni od endgame'owego grindu w jakimś MMO.

To tylko pokazuje, że powinniśmy czekać na inne recenzje.

PS: Pojawiły się nowe kategorie na polskim dziale forum.

Edit: wedkarski dostał moda?
    Last edited by Dark Fenix; 15-10-2017 at 15:31.
    Gothic UP - FB - YT
    Serwis o serii Gothic, ELEX, Risen i ArcaniA.

Moderator wedkarski's Avatar
    Quote Originally Posted by Dark Fenix View Post
    Edit: wedkarski dostał moda?
    Tak jest, dostałem taką propozycję bo niestety nikt z dotychczasowej ekipy nie posługiwał się j. polskim i nie był w stanie zaopiekować się forum.

Mam nadzieję że i po premierze, tak jak teraz, będzie na tyle dobra atmosfera, abyście nie musieli oglądać mnie w akcji.

Ok to jak masz moda to zrb porządek z tymi spam botami. Tematy są zaśmiecone przez boty, np: http://community.elexgame.com/thread...na-forum/page2 ostatnie 4 posty to kopiuj wklej z wcześniejszych wypowiedzi.

Wiesz może co się stało z tym polakiem co miał na początku się opiekować naszą częścią forum?
    Gothic UP - FB - YT

Moderator wedkarski's Avatar
    Większość spamu całe szczęście na bieżąco usuwała anglo- i niemieckojęzyczna moderacja, ale jeszcze przejrzę wątki pod tym kątem. Dzięki za linka.

Co do poprzedniej osoby odpowiedzialnej za polskie forum: był to jeden z pracownikw THQ Nordic, ale nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego nie mgł się dalej tym zajmować - najpewniej został przydzielony do innych zadań albo już tam zwyczajnie nie pracuje.

Gothic UP - FB - YT

Registered User
    niezła recenzja.

myślę, że 8,5 nie jest za wysoką oceną patrząc na to, ile zmian wprowadza patch (patrząc na listę z ps4) to usuwa problemy z kamerą podczas dialogw, poprawia zachowanie NPC'w i przeciwnikw (tzw. potworw), poprawili błędy w tekście i jakieś pierdołki techniczne, ktre w rzadkich przypadkach powodowały wysypanie się gry. Generalnie wygląda to lepiej niż się spodziewałem jeżeli idzie o łątkę.

Jestem na 100% pewien, że się będziemy w domu z elexem bawić przednio, nasze preordery za 2h będą w domu i wieczorem po pracy rozpoczynamy zabawę

Mam nadzieję, że piranie zarobią solidnie na Elex'ie i na kolejną część gry będą mieli znacznie więcej funduszy co zarazem przełoży się na znacznie większe możliwości.

@edit - wracając jeszcze do samej gry - przetrzepałem recki w necie, fragmenty gameplaya aby sobie przyjemności nie zepsuć i wyłania się taki obraz gry : jeżeli przymkniemy oko na archaiczne animacje i miejscami wpadki polskiego tłumaczenia, to bogaty, rżnorodny i niezwykle klimatyczny świat elexa nas wciągnie, przeżuje, przetrawi ale nie będzie chciał długo wydalić. Na początku raziło mnie, że Elexa oceniają osoby, ktre nigdy w nic od piranii nie grali, ale o dziwo, zdanie większości z nich pokrywa się ze zdaniem osb, ktre straciły zęby na produkcjach piranii.
    Last edited by Kotlet; Yesterday at 13:20.

Registered User
    Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak to jest z tą polską wersją gry? Słyszałem, że jest w niej wiele niedociągnięć i nie chciałbym psuć sobie gry źle nagranymi dialogami czy też błędami w tłumaczeniu.
    Jako polak chętnie posłuchałbym właśnie dialogw w wersji polskiej, często prezentowały one w grach znacznie wyższy poziom niż chociażby te w wersji angielskiej, aczkolwiek nie będę miał problemw ze zrozumieniem w wersji anglojęzycznej, chodzi mi raczej o samo odczucie gry
    Tak więc proszę o szczerą opinię na temat polskich dialogw, byłbym wdzięczny po stokroć :P

Registered User
    mam wrażenie, że dialogi w naszym języku tłumaczyła ekipa, wśrd ktrej był jakiś idiota.

Niektre zdania są totalnie bezsensu, czasami postać powtarza się 5 razy, dla porwnania sprawdziłem sobie w necie tekst ang i wszystko jest ok. Zaś same głosy są w porządku, przyjemne dla ucha.

Sama gra jak dla mnie bardzo przyjemna, jedyne po za tymi niedociągnięciami w tłumaczeniu mnie kuje w oczy to niska jakość tekstur roślinności, zwłaszcza drzew, a tak to nie ma do czego się przyczepić za bardzo.