Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 3 of 45 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 661
    Registered User sebogothic's Avatar
    Zawsze to Nordic Games może zlecić jakiemuś polskiemu studiu stworzenie dubbingu do Elex, bez pośrednictwa polskiego dystrybutora. Tak robi m.in. Blizzard, który osobiście trzyma pieczę nad każdą wersją językową.

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Quote Originally Posted by sebogothic View Post
    Zawsze to Nordic Games może zlecić jakiemuś polskiemu studiu stworzenie dubbingu do Elex, bez pośrednictwa polskiego dystrybutora. Tak robi m.in. Blizzard, który osobiście trzyma pieczę nad każdą wersją językową.
    Wątpie by coś takiego było, jak dubbing będzie w planach to będzie i w budżecie i po prostu mają go zrobić. Dlatego w Risen 1 i 3 który miał bardzo mały budżet nie było dubbingu a Risen 2 był dofinansowany.
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Registered User
    Quote Originally Posted by single View Post
    Z tego co wiem w Nordic Games jest jeden Polak. Na serio sądzisz, że sam przetłumaczyłby ściany tekstu?
    Absolutnie nie single! Sądzę, że dzięki Polakowi w Nordic Games jest szansa na poważne traktowanie społeczności. Oficjalne forum jest już tego przykładem. Artur pisał, że jest producentem. Możemy wykorzystywać to narzędzie nacisku Za wersję niemiecką i angielską nie odpowiadają żadni krajowi wydawcy... Za żadną z tzw. EFIGS rzadko odpowiadają. Pisałem to samo co napisał teraz sebogothic. Uważam, że NG nie pożałowałoby wzięcia na siebie polonizacji. Finansowo, o ile będzie dobra gra. Reputacyjnie, niezależnie od tego. Cenedze, komukolwiek, powinni oddać samą dystrybucję. Wydana niedawno przez NG Arcania: The Complete Tale ma pełną polską wersję językową. Zrobiło ją dawno temu CDP. To na pewno była więc ich własność. Gry w Polsce nie dystrybuuje CDP. Pudełko jest angielskie, dystrubucja więc jest pewnie bezpośrednio od NG. Myślę, że Nordiki odkupili prawo do użycia. Nie wierzę, więc że nie da się zrobić i samemu, jak się chce. Jeżeli można odkupić... Na pewno nie mielibyśmy problemy z tym kogo rozliczyć. Chociażby dlatego to mało prawdopodobne Ale tak samo jak zaskoczyć nas może ELEX, tak samo może i NG!
    Last edited by Rattarg; 20-07-2015 at 00:00.

Gothic single's Avatar
    Ah, to miałeś na myśli, już łapię.

Nie dziwie się że za Niemiecką i Angielską wersje nie odpowiadają krajowi wydawcy bo tam może wydawać to Nordic Games... Deep Silver np. w Ameryce czy Angli wydawał "osobiście" nie wiem jak jest w niemczech. Widzisz, Arcania która była przetłumaczona wczesniej na PC, X360 i PS4 jest po angielsku w naszym kraju, ponoć ma być na X1 ale też raczej nie będzie tłumaczone. Tu nie ma co się dziwić wkońcu to G4 miałbyć a za tym idzie, wielki tytuł i zyski...

Registered User
    LordKwiateK, przeczytaj proszę mój post. Skąd masz takie informacje? ArcaniA na wszystkie platformy jest w pełnej polskiej wersji językowej. Wydana w tym roku na PS4 też. Ma angielską instrukcję i pudełko... Bierna postawa społeczności jest jednym z argumentów przeciw braniu lokalizacji w swoje ręce. Po co brać na siebie odpowiedzialność, jak i tak nikt nas z tego nie rozliczy... Opieranie się na fałszywych faktach też. Wiarygodniej będzie wyglądało jak ktoś napisze, że NG nie ma polskiego oddziału, więc nie może zrobić lokalizacji...

Registered User Laurealdin's Avatar
    Co właściwie zostanie zaprezentowane na Gamescomie?

ElMegalomator (Nordic Games): "ELEX nie będzie grywalny. Będzie scena z ekipą Piranii - w ciągu najbliższych tygodni określimy, co właściwie pokażemy. To samo dotyczy prezentacji prasowych".

PB Jenny: "Również uważamy, że w przypadku walki byłoby wspaniale mieć kilka różnych możliwości walki w grupie lub z trudnymi przeciwnikami na różne sposoby. Będziecie mieli możliwość zobaczyć niektóre z nich już na Gamescomie. Jestem tego pewna. Nie mogę się doczekać".

Czy do stworzenia animacji i cutscenek w ELEX ponownie użyjecie technologii motion captur?

PB Jenny: " Z tego, co wiem duża część powstanie bez użycia motion capturing. Jednak temat jest jeszcze daleki do zamknięcia. Musicie zatem poczekać na animacje. Jedzenie i napoje są już zaimplementowane w grze".

Pracownik Nrodiców pisze, że nie ma grywalnej wersji, jednak potem Jenny odpowiada, że możemy zobaczyć coś z walki na Gamescomie, ale przy kolejnej odpowiedzi dodaje, że nie mają większości animacji walki jeszcze przygotowanych...

Bo Arcania na ps4 nie ma wgl lokalizacji Polskiej... Gdzie masz niby jakieś info o tym że jest tam chociaż napisy? Czytaj uważnie mój post bo wiem o czym piszę. Dziwne bo niektóre serwisy piszą o grywalnej wersji, inni piszą małych pokazach (mały obszar i pokazanie niektórych animacji) czy też tylko filmiki. PS. Fajnie by było jakby transmisja była na yt czy twitch'u...
    Last edited by LoRdKwiateK; 20-07-2015 at 11:45.

Registered User xenonisbad's Avatar
    Czyli miałem rację, że skoro dopiero co zaczęli prace nad ELEX, to nie mogą nam pokazać grywalnej wersji gry. Co do walki na gamescomie – pewnie pokażą jej najważniejsze założenia, niekoniecznie w postaci prawdziwych filmów z gry, tylko coś specjalnie zmontowanego. Nie wiem, troll jest wielki i silny, ale jak wbijemy 200 siły, to będziemy mogli blokować niektóre z jego ataków. Ścierwojady są słabe, ale w grupach potrafią być problemem nawet w późniejszym etapie gry.

Bardzo fajnie, że zrobiono animacje jedzenia i picia, widać, że PB przykłada się do tego powrotu do korzeni.

Pamiętajmy również że PB może nam małą niespodziankę zrobić albo będą mieć coś co nas zachwyci. Jeśli wgl coś zobaczymy bo to róznie bywa...

Na fragment rozgrywki nie ma co liczyć, ale pewnie przedstawią więcej grafik ukazujących lokacje, osady, może jakieś postaci. Powinni chociaż nakreślić wstępnie historię świata, fabułę, w którym będzie się działa akcja ELEX. Jednym słowem: o co chodzi w grze. Może omówią mechanikę walki, bronie itp. Zobaczymy.

Quote Originally Posted by xenonisbad View Post
    Bardzo fajnie, że zrobiono animacje jedzenia i picia, widać, że PB przykłada się do tego powrotu do korzeni.
    Pamiętam, jak jeszcze bodajże w kwietniu pytałem się Jenny, czy animacje picia i jedzenia powrócą. Odpowiedziała wtedy, że nie jeszcze nie wiem, ponieważ są mało priorytetowe. Widać, że się starają nie zawieść fanów

Registered User
    LoRdKwiateK, mam takie info z aukcji każdej osoby na Allegro lub sklepu. Od tych, którzy sprzedają grę. Tutaj masz wiele potwierdzeń. Mogę się założyć, że to prawda. Jeśli nie będę miał racji, oddam ci pieniądze za grę. Takie same kłamstwo gry-online.pl rozpowszechniają wersji językowej Arcanii na PS3... Pewnie na tym się opierasz. Bądź ostrożniejszy w przyszłości!

Nie opieram się akurat na GOL tylko na pozostałych serwisach i po prostu w media markt byłem i gadałem ze sprzedawcą na temat właśnie Arcanii i twierdził że brak jest polonizacji. Parę twoich aukcji też stwierdza że nie ma pl a także niektóre strony jak np. http://www.pssite.com/gry-6014-arcan...lete_tale.html jakby była jednak polinizacja to git. Po prostu piszę co czytam.

Registered User sebogothic's Avatar
    A z tym, że nie będzie grywalnej wersji Elex nie chodzi o to, że nie będzie stoisk z grą, gdzie każdy może zagrać? Może jakąś prezentację z krótkim fragmentem gameplayu pokażą.