Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 39 of 40 FirstFirst ... 2937383940 LastLast
Results 571 to 585 of 587
    Registered User
    Świetna wiadomość Podejrzewałem, że to on będzie dubbingował Jaxa, jak tylko usłyszałem pierwsze próbki

Registered User Dark Fenix's Avatar
    Gothic UP - FB - YT
    Serwis o serii Gothic, ELEX, Risen i ArcaniA.

Registered User
    "jak oni mie tera zaimponowali w tym momencie"

Registered User xenonisbad's Avatar
    A tutaj kilka próbek: link. Głos głównego bohatera to pierwsze trzy próbki.

Moim zdaniem świetnie, poza małymi wyjątkami.

Registered User Laurealdin's Avatar
    Same dobre wieści. Głosy brzmią świetnie. Jedynie głos kobiecy wydaje się zbyt melodyjny wg mnie. Ciekawe na kiedy ustawią premierę.

Registered User

Na niemieckim Amazonie pojawiła się edycja kolekcjonerska: https://www.amazon.de/dp/B072C2MMRP

Takie w sumie "standardowe" wyposażenie Edycji Kolekcjonerskiej. Nie przepadam za figurkami/amuletami, więc jeżeli będzie wersja z grą + soundtrackiem i np. mapą (Tak jak Risen 3 Edycja Pierwsza), to raczej na kolekcjonerkę się nie zdecyduję. Ale preorder wleci na 100%.

Registered User sebogothic's Avatar
    A wiadomo w ogóle kiedy premiera? Wszystko wydaje się na ostatniej prostej, gra prezentuje się coraz lepiej, polski dubbing jest już nagrywany, a może i nagrany, jest też kolekcjonerka. A daty premiery jak nie było tak nie ma.

Nie ma konkretnego terminu jest tylko Q3.

Natomiast co do dubbingu:
    http://gothic.org.pl/publicystyka/ne...postacia-elex/
    Gothic UP - FB - YT

Registered User
    Bardziej konkretnym terminem podanym przez serwis WorldOfElex jest sierpień

Dwa livestreamy z RPC:

I druga część:

Podobno też Bjorn Pankratz jest kompozytorem soundtracku do ELEX: https://worldofelex.de/en/site/news-...igner-revealed

Tomasz Marzecki udzieli głosu w grze, znanych jest też kilka innych nazwisk: http://gothic.org.pl/publicystyka/ne...postacia-elex/
    Last edited by sebogothic; 28-05-2017 at 19:24.

Gothic UP - FB - YT

Dobrze, że Piranie dają sobie czas na dopracowanie gry. Już teraz ELEX wygląda bardzo dobrze, a dzięki przesunięciu terminu może poprawią jeszcze to i owo. Trailer świetny, robi wrażenie.

W serwisie Gry Online pojawił się tekst z recenzją napisaną na podstawie dwugodzinnego spotkania z grą na targach w Londynie.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=12056

Nie jestem psychofanem gier Piranii, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że autor podchodzi do ELEX'a z delikatnym (ale odczuwalnym) negatywnym nastawieniem. Sam podkreśla, że z grą miał styczność niecałe 2 godziny, ale jak wynika z tekstu, wystarcza mu to, aby wyciągnąć dość daleko idące wnioski.

Po przeczytaniu tej recenzji mam wrażenie, że autor grał w wersję PRE - ALPHA, a nie BETA, bo podobne wrażenie miałem, gdy sam miałem okazję przetestować ELEX'a na targach Poznań Game Arena. Jednak już wtedy zachwycił mnie projekt świata i ten trudny w opisaniu klimat, który nie pozwala odejść od monitora bez zaglądnięcia za kolejny pagórek. A patrząc na ostatnie game play'e gra wygląda jeszcze ładniej, poprawiono ją w wielu aspektach i wg mnie prezentuje się naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę również fabułę, która została nam nakreślona przez m.in. trailery.

Czytałem ten tekst i kilka zagranicznych. Cechą wspólną jest narzekanie na animacje i walkę bronią dystansową. Jednak ten polski tekst jest wybitnie negatywny (w sieci znalazłem może jeszcze jeden z podobnym nastawieniem). Autor rodzimego tekstu grał chyba na siłę bo jak ktoś będzie kupował grę, a potem będzie narzekał, że z jednej strony są miecze a z drugiej lasery, to już jego problem. To jak kupić loda truskawkowo czekoladowego, a potem narzekać, że mu nie smakuje takie połączenie.
    Oczywiście wszyscy chwalą kreację świata, pancerze itp.
    Co do systemu walki (nie mylić z animacjami). Jedni mówią, że bohater idealnie reaguje na nasze polecenia, a drudzy że jest całkowicie odwrotnie.
    Większość redakcji grała 2 godziny (chyba ktoś dostał okazje na 4h) to zdecydowanie za mało aby zapoznać się z postaciami w grze, historią oraz innymi aspektami.
    Musimy czekać na premierę
    Gothic UP - FB - YT