Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 1 of 45 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 661
    Registered User Laurealdin's Avatar

ELEX - najnowsze wieści

Myślę, że przyda się taki wątek, w którym każdy będzie mógł dodać najnowsze wieści o grze ELEX, nie tylko z tego forum. Dzięki temu zawsze będziemy ze wszystkim na bieżąco

Z najnowszych i ciekawszych odpowiedzi Harry'ego wnika, że:

- Będą easter eggi, (które Harry Kocha, tak jak my - gracze)
    - Harry nie wie (lub nie chce ujawnić), co pokażą na Gamecomie
    - Pancerz będzie składał się z kilku odrębnych elementów (tak, jak w Risen 3)
    - Będzie pewien typ magii, ale nie może powiedzieć nic na ten temat więcej, ponieważ zbyt wiele by to zdradzało
    - PB uważnie czytają fora i tworząc grę uwzględniają prośby fanów
    - Mają dużo pomysłów na usprawnienie AI w grze, szczególnie reakcji NPC
    - Lokacje na kontynencie będą różniły się od siebie, mają na to wiele pomysłów, ale jak na razie tylko w głowie. Czas pokaże, ile uda im się zaimplementować w grze.
    - Frakcje i osiedla ludzkie będą miały różne nastawienia wobec siebie
    - Póki co, nie wiadomo jaki postęp graficzny zaoferuje ulepszony silnik Genome
    - Być może powstaną materiały przedstawiające studio "od kuchni", ekipę PB oraz jak pracują

Mam nadzieję, że niczego nie ominąłem.

Registered User
    Z tymi easter eggami żęby tylko tłumacze znowu nie zchrzanili... Bo Błotniak mnie trochę wkurzył.

Registered User xenonisbad's Avatar
    Mnie najbardziej interesuje system walki oraz rozwoju postaci, bo to najbardziej kulało w ich ostatnich grach. Zresztą to najbardziej kuleje we wszystkich ostatnich erpeegach akcji... nawet w Wiedźmin 3, chociaż walkę ma zrobioną bardzo dobrze, to system rozwoju postaci jest raczej nudny i mało wyważony.

Jak wiemy nad walką pracują i jej system będzie całkowicie nowy. Co do rozwoju postaci to Harry napisał, że będzie inny niż w Risenie 2 i 3, ponieważ rezygnują z systemu punktów chwały. Nie jestem pewien, ale kojarzy mi się, że Jenny jeszcze na WOP napisała kiedyś, że jej najbardziej podobał się system rozwoju postaci z pierwszej części Risen i chyba pójdą w tym kierunku podczas tworzenia go w ELEX.

Quote Originally Posted by Laurealdin View Post
    Jak wiemy nad walką pracują i jej system będzie całkowicie nowy. Co do rozwoju postaci to Harry napisał, że będzie inny niż w Risenie 2 i 3, ponieważ rezygnują z systemu punktów chwały. Nie jestem pewien, ale kojarzy mi się, że Jenny jeszcze na WOP napisała kiedyś, że jej najbardziej podobał się system rozwoju postaci z pierwszej części Risen i chyba pójdą w tym kierunku podczas tworzenia go w ELEX.
    Moim zdaniem system rozwoju postaci oraz system walki był najlepszy właśnie w pierwszym Risenie. Gdyby wziąć system walki z tej gry i ulepszyć odskoki na miarę tych w Wiedźmin 3: Dziki Gon, to byłoby wspaniale. Tylko, że Jenny potwierdziła już na WOR, że system walki nad którym pracują to nie jest ulepszony system walki znany z pierwszej części serii Risen.

Zgadza się. Walka w pierwszym Risenie była zdecydowanie najlepiej zaprojektowana z całej trylogii. Moim zdaniem, najlepiej w ogóle ze wszystkich gier Prianhy Bytes. System rozwoju postaci też był odpowiedni, może nieco archaiczny wizualnie, ale w pełni praktyczny.

Ciekawe, czy na Gamescomie pokażą jakiś fragment gry. Z tego, co na razie wiadomo system walki nie jest w ogóle ukończony, a sam Harry z PB nie wie, co zostanie zaprezentowane.

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Nic tu nowego nie ma, przecież wszystko już dawno można było przeczytać. Według Niemieckich serwisów na Gamescom będzie grywalna wersja...
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Quote Originally Posted by LoRdKwiateK View Post
    Nic tu nowego nie ma, przecież wszystko już dawno można było przeczytać. Według Niemieckich serwisów na Gamescom będzie grywalna wersja...
    Nie każdy ma czas łazić po wielu forach, sprawdzać, czytać i tłumaczyć teksty z różnych języków... A w tym miejscu można dowiedzieć się wszystkich nowości w pigułce. Dla mnie nową wieścią jest np. to, że niemieckie serwisy podają, że na Gamescomie będzie grywalna wersja, czyli wątek spełnia swoją informacyjną rolę.

Quote Originally Posted by Laurealdin View Post
    Nie każdy ma czas łazić po wielu forach, sprawdzać, czytać i tłumaczyć teksty z różnych języków... A w tym miejscu można dowiedzieć się wszystkich nowości w pigułce. Dla mnie nową wieścią jest np. to, że niemieckie serwisy podają, że na Gamescomie będzie grywalna wersja, czyli wątek spełnia swoją informacyjną rolę.
    Hah to że piszą nie znaczy że tak będzie, czytałem na forach że niektórzy znawcy twierdzą że "CDP Będzie tłumaczyć ELEX" a tego nikt nie wie... Także takich rzeczy lepiej nie pisać ;p Co do informacji to w pigułce jest na info można wszystko na raz przeczytać bo jak sam stwierdziłeś ludzie nie mają czasu czytać wszystkiego a jak zrobi się 5 stron już to czas będzie potrzebny. Albo przykleić tutaj temat w którym nie można dodawać komentarzy a tylko będzie edytowany przez admina czy kogo kolwiek a ten wątek może być do dyskusji na temat właśnie najnowszych wieści.

Gothic single's Avatar
    Ciekawi mnie jakie będą środki transportu. Wiem, że nie będzie koni, ale czy Jenny albo ktoś inny z Piranha Bytes wypowiadał się na ten temat szerzej?

Quote Originally Posted by single View Post
    Ciekawi mnie jakie będą środki transportu. Wiem, że nie będzie koni, ale czy Jenny albo ktoś inny z Piranha Bytes wypowiadał się na ten temat szerzej?
    Skoro to ma być jeden duży kontynent a więc albo kamienie teleportacyjne albo teleporty...

Ps... Prawie padłem na ziemie... dubbing.jpg
    Last edited by LoRdKwiateK; 17-07-2015 at 21:35.

Registered User
    Pirania Bites

no, oficjalka jak sie nie patrzy

Gothic single's Avatar
    Przecież oni powtarzali to kilka razy, tylko zmieniają formułkę widzę

No ale nie ma co oczekiwać szczegółów na tym etapie produkcji. Fallout 4 ma wyjść za cztery miesiące, a dopiero teraz mówią o dubbingu.

Szczegóły takie jak wydawca i dubbing, cena, wydanie kolekcjonerskie itp. Będzie dopiero za rok ;p Ale jeśli Nordici będą ustalać gdzie dubbing agdzie napisy to warto zrobić coś już teraz żeby nie było jak z DS która stwierdziła że mało czasu było na to...