Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Page 41 of 44 FirstFirst ... 313940414243 ... LastLast
Results 601 to 615 of 647
    Registered User Laurealdin's Avatar
    Właśnie zamówiłem preordera Nie mam żadnych wątpliwości, że będę się bawił przy ELEXie fantastycznie. Na żadną grę nie czekam tak, jak na ELEXa.

Registered User Dark Fenix's Avatar

Frakcja Kleryków

razem z napisami PL
    Gothic UP - FB - YT
    Serwis o serii Gothic, ELEX, Risen i ArcaniA.

Registered User
    klerycy jako frakcja chyba najmniej mi się podobają, ale pewnie i tak ogram z czystej ciekawości

Dokładniejsze wymagania sprzętowe:
    http://gothic.org.pl/publicystyka/ne...rzetowe-elexa/
    Gothic UP - FB - YT

Registered User
    O cie... nieźle wymagania poszły w górę :o Może mi się wydaje, ale są one mocno zawyżone, albo optymalizacja leży.

Registered User
    wymagania są mocno zawyżone, napisali standardowe, jak to zwykle bywa, jeżeli zalecany jest FX 8530, to spokojnie każda i5'tka da sobie rade.

Registered User
    pojawiło się nagranie porównujące detale maksymalne i minimalne w rozdzielczości 4K

GameStar dał Elexowi (dostali wczesny dostęp) ocenę 8,5 / 10

Registered User xenonisbad's Avatar
    Wypisali takie plusy, jakby reklamowali, a nie recenzowali tę grę. Dziwnie niska ocena jak na tyle pochwał, ale w sumie to gamestar najwyraźniej wszystkim grom wystawia oceny w podobnej okolicy.

Ta ocena jest dobrym znakiem ale warto poczekać na inne recenzje. Bardziej mnie cieszy techniczny aspekt gry.
    Gothic UP - FB - YT

Registered User
    mam na uwadze, że game star sypie dość często tymi 8.5/10, ale patrząc na materiały innych osób, które miały okazję zagrać na gamescomie, to w większości są pozytywnie zaskoczeni zmianami, jakie zaszły na przestrzeni ostatniego roku. Naturalnie wszyscy przyczepiają się do tego samego - piraniowy styl animacji

Po tym wszystkim, co widziałem i czytałem jestem przekonany, że może to być rzeczywiście ich najlepsza gra od czasów Gothica 2. Bardzo chciałbym, aby tak było. Ostatnie materiały prasowe o grze, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że będzie i tak świetnie, pomimo pewnych mankamentów, które widać gołym okiem

Swoją drogą, kto z Was będzie kupował podstawową wersję, a kto kolekcjonerkę?

Ja zawsze kupuje standardową edycję. Mimo, że kolekcjonerki są fajne to przeważnie ich cena jest spora. Dodając do tego, że nie miałbym gdzie ich trzymać, wolę zwykłe pudełko z grą (najlepiej z soudtrackiem).
    Gothic UP - FB - YT

Ja zamówiłem już preordera również w podstawowej wersji. Muszę przyznać, że będąc przyzwyczajonym do fajnych dodatków nawet w podstawowych wersjach poprzednich gier PB (mapy, poradniki, soundtracki w Risenach), poczułem lekki zawód, dowiadując się, że kupując ELEX'a w podstawowej wersji za ok. 160 zł nie dostajemy nic prócz płyt z grą. Z drugiej strony drobne dodatki, które co prawda cieszą, absolutnie nie wpływają na jakość gry.

Registered User
    ja także mam pre-order podstawowej wersji gry, kolekcjonerka stanowczo za droga i w sumie nie miałbym gdzie tego postawić, w niektórych sklepach dorzucają jakąś chustę do elexa, ale w sumie na co mnie to...

z gier PB mam figurke Jaffara (dorzucana do pre-ordera na muve.pl do risena 3), mapkę z risena 2 i 3, soundtracki. Wszystkie gothicki mam także w zwykłych edycjach. Jedyną kolekcjonerkę jaką mam, to World of Warcraft (edycja jednego z dodatków) a i tak leży schowana

Zebrałem informacje techniczne na temat ELEX'a od Gamestar.de Warto poczytać, kilka ciekawych wniosków można wyciągnąć.
    http://gothic.org.pl/publicystyka/ne...recenzja-elex/
    Gothic UP - FB - YT