Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Results 1 to 8 of 8
    Gothic single's Avatar

Pierwsze sceny z gameplaya

Pojawił się pierwsze sceny gameplaya alphy ELEX.

Wiem, że to dopiero aplha, ale ten młotek... czyżby ukłon w stronę fanów serii Gothic? Według mnie wygląda ta krótka pokazana całość wygląda dość fajnie, ale za barodz śmierdzi Risenem.

Registered User
    Jak już pisałem w innym temacie. Wydaje mi się, że jeszcze wielu animacji nie mają dodanych do gry i dlatego to tak Risenowo-podobnie wygląda (chociaż głowy nie daje :P). Całość wygląda całkiem nieźle ale przydałby się gameplay w lepszej jakości aby wszystkiemu przyjrzeć się dokładnie

Registered User xenonisbad's Avatar
    Ta gra wygląda znacznie gorzej niż jakikolwiek Risen. I nic w tym złego! To jest alpha, tak wczesne wersje gier pokazuje się na zamkniętych pokazach, żeby nieznający się ludzie nie przekreślili z góry gry za to, że ona tak wygląda. I gdzie tutaj ta piękna gra, o której mówił pewien serwis? :>

A to że gra przypomina... sama konstrukcja budynków jakoś bardziej przypominała mi Gothica, podobnie z polami, bardziej przypominają mi one G3. Prawdę mówiąc grafika na prawdę bardziej przypomina mi G3 niż jakikolwiek Risen, może dlatego że Riseny kojarzą mi się z bardziej ciemnymi sceneriami.

Właśnie, miało być mrocznie! Ten koleś z młotkiem jakoś tak mało mrocznie wbija te... e no nic nie wbija, wali w łysą ścianę młotkiem.

Registered User LoRdKwiateK's Avatar
    Quote Originally Posted by xenonisbad View Post
    Ta gra wygląda znacznie gorzej niż jakikolwiek Risen. I nic w tym złego! To jest alpha, tak wczesne wersje gier pokazuje się na zamkniętych pokazach, żeby nieznający się ludzie nie przekreślili z góry gry za to, że ona tak wygląda. I gdzie tutaj ta piękna gra, o której mówił pewien serwis? :>

A to że gra przypomina... sama konstrukcja budynków jakoś bardziej przypominała mi Gothica, podobnie z polami, bardziej przypominają mi one G3. Prawdę mówiąc grafika na prawdę bardziej przypomina mi G3 niż jakikolwiek Risen, może dlatego że Riseny kojarzą mi się z bardziej ciemnymi sceneriami.

Właśnie, miało być mrocznie! Ten koleś z młotkiem jakoś tak mało mrocznie wbija te... e no nic nie wbija, wali w łysą ścianę młotkiem.
    Ta gra może być piękna, wystarczy jakby gameplay był w dobrej jakości, ten nie jest i może być całkiem inaczej widziany. Mi tam narazie się podoba ;p
    Wszystko Będzie Dobrze...
    Every thing Will Be Fine...

Registered User
    Uh, nie sądziłem, że tak wcześniej pokaże się gameplay. Co prawda trwał jedynie kilka sekund, ale...

Registered User
    Wie ktoś czy na Gamescom pojawi się "czysty" gamplay?

Programmer Opk's Avatar
    Quote Originally Posted by Wulkan View Post
    Nawet Harry tego nie wie. Pozostaje czekać do czwartku.
    Opk fae Poland
    ==Polish ELEX Wikia==
    ==First ELEX encyclopedia==

Registered User xenonisbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Wulkan View Post
    Szczerze wątpię. Gra ma wyjść za półtora roku, a "brzydki" gameplay tylko ostudziłby zapał wielu graczy.