Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Results 1 to 7 of 7

Thread: Preorder?

Gothic single's Avatar

Preorder?

Cześć wszystkim.
    Dzięki adminowi facebookowej strony "Uniwersum Gothic" napotkałem na ciekawy link: http://www.shopto.net/video-games/pc/PCEL19-elex
    Cena, w przeliczeniu na nasze złotówki to aż 232,96 zł. Co myślicie?

Registered User Szynka013's Avatar

Oszustwo i tyle...

Zauważ, że nie może to być prawda. ELEX wychodzi dopiero gdzieś w 2017 roku, a już teraz mielibyśmy pre-order? Raczej nie. Większość pre-orderów maksymalnie wychodzi kilka miesięcy przed premierą gry, a takie cuda nigdy nie widziałem. Po drugie, jeśli można by ową stronę nazwać sklepem internetowym, to nie zaufałbym im, kiedy by dawali na stronę tytułową plik z "pudełkiem gry", na którym widnieje "Not Official Atwork". ^^

Jeśli zaś o samą cenę chodzi, to cóż. Też nie chce mi się w to wierzyć, ażeby aż tyle kosztowała. Owszem, ELEX wydaje się być dobrze zapowiadającym się tytułem, który może podbić serca wielu fanów, jednakże niewątpliwe nie za taką cenę...

Gothic single's Avatar
    Mnie również to śmierdzi z goła fejkiem, no ale warto żeby to się tu znalazło, choćby dla przestrogi (a jeśli to nie fejk - dla informacji).

Registered User xenonisbad's Avatar
    Czasem sklepy dają preordery na gry bardzo wcześnie, aby zebrać co bardziej napalonych klientów. Co bardziej sprytne robią to bez porozumienia z wydawcą, dodatkowo zawyżając cenę, żeby nie daj Boże nie wyjść na tym ze stratą.

A co do samej ceny - jak na tamten sklep (i kraj w sumie) ta cena wcale nie jest tak wysoka. Wciąż taniej niż F4...

Gothic single's Avatar
    Z ciekawości sprawdziłem ceny innych gier z tego gatunku na tym sklepie:
    Skyrim LE: Ł8.86
    Fallout 4: Ł37.85
    Gothic Universe: Ł14.99
    W ogólnym rozrachunku, nie zdecydowałbym się na nic z powyższych w tym sklepie, wszystko da się znaleźć taniej. Ale jak już ktoś by się zdecydował, liczyłbym na opinię. ^^

Registered User sebogothic's Avatar
    To chyba jasne, że ceny po przeliczeniu wychodzą dużo wyższe, bo są w funtach. Poza tym nie ma co przeliczać, bo w każdym kraju ceny premierowych gier są mniej więcej stałe. U nas to jest teraz w granicach 120-150 zł.

Moderator wedkarski's Avatar
    Na podstawie tego można śmiało powiedzieć, że coś z tą ofertą jest nie tak.