Website: elexgame.com Follow us:
Follow @NordicGamesAT Follow
Close

Results 1 to 4 of 4
    Moderator wedkarski's Avatar

Preorder na Kinguinie

Dawno dawno temu na tym forum wywiązała się dyskusja na temat preordera, kiedy o grze wiedzieliśmy tylko jak się nazywa i widzieliśmy jednego arta - w dniu zapowiedzi

Na Kinguinie można już zamawiać cd-keye, nie wiem od jak dawna, ale nie widziałem żeby ktokolwiek na forum zwrócił na to uwagę, także możemy to potraktować jako "newsa"

Link

Cena to 163 PLN, więc nie jakoś strasznie dużo, biorąc pod uwagę że cena premierowa Risena 3 w Polsce to było 135 PLN (jeśli wierzyć gry online) i na steamie 50 euro.

Registered User xenonisbad's Avatar
    To jest preorder z keyshopu, czyli od ludzi nie mających nic wspólnego z oficjalną dystrybucją. To trochę tak jakby ludzie sprzedający klucze na allegro wystawili na sprzedaż klucz do Elex, który dopiero dostaną. Ten sprzedawca wystawił nawet na sprzedaż Dead Island 2, które nie wiadomo czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, a co dopiero ile będzie kosztować czy kiedy wyjdzie.

Gra została wyceniona przez tego gościa tak samo jak COD który ma się dopiero ukazać. Jeżeli na premierę w sklepach Infinite Warfare i Elex będą kosztować tyle samo, to będziecie mogli mnie zacząć nazywać Królem Rhobarem II :V

Moderator wedkarski's Avatar
    Właśnie tak się zastanawiam i jeśli faktycznie koleś oferuje sprzedaż kluczy Steam to można tu sporo "zaoszczędzić". Gdyby na Steamie ustawili przy premierze cenę 50 euro to tu wyjdzie z 50 PLN taniej.

Registered User xenonisbad's Avatar
    Na Steam gry są zawsze droższe niż w wersji pudełkowej, a szczególnie niż w wersji pudełkowej w naszym kraju. Ile kosztował Risen 3 na premierę na steam, 50 euro? Ja kupiłem grę w preorderze razem z małą figurką za 90 złotych... Nie jest to nigdzie blisko 200 złotym.

Z drugiej stron ceny gier od tego czasu w naszym kraju trochę poszły w górę, m.in. z powodu tego że dolar podrożał. Pewnie Nordic jako europejska firma ustali ceny osobno dla każdego większego kraju w europie (w tym dla nas!), więc wątpię by cena przekroczyła 160 zł. Chociaż za profesjonalny dubbing na miarę pierwszych gothiców byłbym gotowy zapłacić znacznie więcej...

Swoją drogą, pamiętaj że należy doliczyć do ceny na kinguinie "opłatę za płatność", której normalne sklepy nie pobierają.